O nas

[TUTAJ POWINNO BYĆ ZDJĘCIE]

Marcin Biały Białecki – facet na widok, którego osoby duchowne wykonują znak krzyża, a matki chowają swoje dzieci. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się pełnym energii i pozytywnego nastawienia do świata człowiekiem. Swego czasu, odnosił jakieś tam sukcesy na poznańskiej scenie kabaretowej, a dziś stara się pogodzić swój leniwy świat z pierwszym rokiem dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. W wolnym czasie lubi ze znajomymi rąbać się po mordzie mieczami i toporami, co uważa za jedno z najfajniejszych hobby jakim się zajął w swoim życiu. No może poza praniem swojego jestestwa książkami, których jest zagorzałym wyznawcą. Uwielbia kupować, zbierać, czytać, układać, oglądać, wybierać, opowiadać no i oczywiście prać nimi innych po pyskach.

Kontakt: bialyrumcajs@gmail.com

Tomek Szenszol Kaczmarek – co musicie o mnie wiedzieć? Niewiele – jestem studentem pierwszego roku dziennikarstwa (na dzień 19.03.2013 – nie wiem kiedy będzie chciało mi się to aktualizować). Studia takie wybrałem, bo od dawna powiązany jestem z mediami – od małego mówię, z czasem nauczyłem się pisać i czytać, rysować nie potrafię, ale obrazki wykorzystuję przy okazji pracy w telewizji. Kiedyś portal siewie.tv, dzisiaj Kurier Akademicki. Najchętniej po pysku obrywam strumieniem muzyki. Innych piorę książkami i filmem.

Dostępny jestem pod adresem: szenszol@gmail.com, albo na Facebooku albo nw Twitterze jako szenszol.

Karolina – blogowa mama. Trzyma dwóch pozostałych w ryzach i czasem gotuje im obiady oraz produkuje teksty, których nikt nie czyta. Nie wyobraża sobie życia bez kawy, czekolady i ciężkiej muzyki. Nieuleczalna niezdara – cud, że jeszcze nie została gwiazdą Internetów. Niedawno wynalazła nowe zastosowanie dla książek – prócz zaczytywania kolejnych egzemplarzy zauważyła, że doskonale nadają się do prania innych po pyskach.

Reklamy

3 thoughts on “O nas

  1. Szybciej napisze ten komentarz niż zdecyduję się na który adres wysłać wiadomość. Umieściłam wasze logo na moim blogu na podstronie „czytam”. Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s